Přednášející

Ondřej Rudolf

ON STRATEGY & BRAND

Ondřej Rudolf je konzultantem v oblasti strategií a řízení značky. Během své manažerské praxe v marketingu a řízení firem se naučil logicky propojovat tvorbu strategie s tvorbou funkční značky. 20 let v manažerských pozicích a řada klientů v poradenství poskytují bezpočet příběhů a dobrých i špatných lekcí. V brandingu pracoval jako Business Consultant ve firmě Hrivnak, později jako Strategic Director v agentuře JANDL Praha.

linkedIn / web

Ondřej Rudolf

Tomáš Rašner

Universum Global

Tomáš Rašner vede českou pobočku Universum Global, je absolventem Ekonomické univerzity ve Vídni a je odborníkem na budování zaměstnavatelských značek. Kromě toho spoluzakládal Studenta Media, která je vydavatelem nejsilnějších médií pro VŠ studenty a mladé talenty v ČR. Universum Global je celosvětový lídr v oblasti Employer Brandingu, realizuje kromě poradenství pro největší světové firmy také celou řadu výzkumů a žebříčků atraktivity zaměstnavatelů.

linkedIn / web

Tomáš Rašner

Jakub Michl

Beneš & Michl

Jakub Michl vede expandující brandingovou agenturu Beneš & Michl. Mezi jejich zákazníky patří velké společnosti zaměstnávající tisíce lidí. Díky častým jednáním s top managementem jednotlivých firem má přímý pohled do jednotlivých problémů při prosazování budování zaměstnavatelské značky.

linkedIn/ web

Jakub Michl

Jiří Kolařík

Socialbakers

Jiří "Kolda" Kolařík prožil raketový růst Socialbakers - firmy, která z Plzně ovládla globální svět analytiky sociálních sítí. Jako manažer týmu musel umět nabírat a inspirovat lidi, kteří firmou žijí. Nakolik se mu to daří a jak mu v tom pomáhá stále atraktivnější značka Socialbakers, nám Jirka představí ve svém dvacetiminutovém vstupu.

linkedIn/ web

Jiří Kolařík

Ivan Duškov

IPR Praha

Ivan Duškov je ředitelem sekce strategií a politik na Institutu plánování a rozvoje hl.m. Prahy, dříve vedoucím Strategické projektové kanceláře Ministerstva zdravotnictví. Jeho zkušenosti s tvorbou strategií a jejich prosazováním také za pomoci dobré značky jsou velmi užitečné.

web

Anna Židlická

PEM Communication

Anna Židlická je spolumajitelkou agentury PEM Communication s velkými zkušenostmi v přípravě a realizaci firemních akcí všeho druhu a účelu po celé CŘ.

linkedIn / web

Daniela Vítová

PublicEye

Daniela Vítová je profesionálka v Public Relations a má za sebou stovky klientských kampaní zejména v plzeňském regionu. Ví, jak a na co lidé dobře reagují a radí firmám, jak toho co nejlépe využít.

linkedIn / web

Viktor Nový

ZAK TV

Viktor Nový je výkonný ředitel TV ZAK a ví velice dobře, že se reputace a povědomí o značce nedá strhnout dvoutýdenní kampaní. Co je nejlepší udělat předtím, než si budete objednávat televizní spoty? VIktor to ví.

linkedIn / web

Petr Pouchlý

Court of Moravia

Petr Pouchlý je iniciátorem "svobodné firmy" Court of Moravia, zkušenosti z řízení týmů (GTS, Vodafone aj.) proměnuje v gamifikaci a human centered design (HCD) jako byznys konzultant v oblasti HR, lean managentu a inovací. Vede kurz osobnostního rozvoje na Masarykově univerzitě.

linkedIn / web

Václav Šimánek

FN Plzeň

Zastupitel Plzeňského kraje, zastupitel obce Nezvěstice, ředitel FN Plzeň (ČSSD), lékař

web

Jindřich Petřík

CHEIRÓN

Jindřich Petřík je zakladatelem a většinovým majitelem společnosti Cheirón a.s. Cheirón již 25 let vyrábí a distribuuje anesteziologické a resuscitační přístroje, které pomáhají ve 40 zemích světa. Ví, jak dlouhodobě udržet pohromadě lidi z vývoje, výroby, obchodu a servisu, aby všichni táhli za jeden provaz.

linkedIn / web

Radka Pučelíková

AIMTEC

Radka stojí v čele personálního oddělení softwarové a konzultační firmy AIMTEC a.s., která se systematickým budováním značky a kvalitní dodávkou projektů proměnila z malé plzeňské firmy až po renomovanou společnost se spokojenými zákazníky na pěti kontinentech. Je průvodcem lidí po galaxii profesního růstu a stará se o to, aby Aimtečáci měli důvod se do práce těšit. Že to nejde? ;-)

HR manager at AIMTEC a.s.

linkedIn / web

© 2022 ONSNB.COM a Beneš & Michl